Wypożyczalnia rowerów w Sromowcach Niżnych

Rezerwacje telefoniczne – 509938630

Willa Magiera położona jest w Sromowcach Niżnych na terenie Pienin. W pobliżu znajdują się bardzo atrakcyjne krajobrazowo ścieżki rowerowe, które pozwalają odkrywać region w wyjątkowy sposób. Prowadzimy wypożyczalnię rowerów na ulicy Trzech Koron przy przystani w pobliżu Czerwonego Klasztoru w Sromowcach Niżnych, gdzie można wynająć jednoślad na dobę (60 zł) oraz na godziny (20zł/h). Pojazdy można dostosować na wysokość do swoich potrzeb, dzięki odpowiedniej regulacji siodełka. Nasza wypożyczalnia rowerów proponuje wynajem jednośladów zarówno pary, jak i rodziny.

Okolica posiada jedne z najpiękniejszych tras w kraju. Bardzo popularna jest ścieżka Szczawnica – Plasna – Szczawnica. Przez 30 kilometrów miniecie Szafranówkę, Wysoki Wierch, Lesnickie Sedlo, Aksamitkę, Czerwony Klasztor czy Przełom Dunajca. Alternatywą dla tej trasy jest tzw. Wielka Pętla Pienin. Zdecydowanie dedykowana dla osób pewnie czujących się na siodełku. Na szlaku znajdują się odcinki o stromych podjazdach. Najdogodniej wjechać na ten szlak w pobliżu zamku w Niedzicy, który dzieli od naszego schroniska około 13 km.

W naszej wypożyczalni rowerów, zapytani o najlepszą trasę do przejażdżki dla każdego, polecimy popularną ścieżkę – szlakiem numer 3. Jej długość to tylko 17 km i nie znajdziecie na niej trudnych odcinków, wymagających specjalnych umiejętności. Ścieżka prowadzi spod schroniska Trzy Korony do Krościenka częściowo asfaltowymi, a częściowo szutrowymi drogami. Podczas pokonywania trasy miniecie Szczawnicę, Czerwony Klasztor, Sromowce Niżne oraz widok na Trzy Korony.

Rezerwuj Rower