Rafting, spływ pontonowy na Dunajcu

Dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku, którzy poszukują atrakcji podkręcających adrenalinę, proponujemy rafting po Dunajcu. To rozrywka wyzwalająca duże pokłady endorfin, dostarczając ogromnej radości z każdym kolejnym przebytym metrem rwącego potoku. Proponujemy spływ pontonowy z miejsca przy Sromowcach Niżnych (przy Czerwony Klasztorze) aż do przystani w Leśnicy. Przygotowujemy na tę wyprawę odpowiednio wytrzymały sprzęt – w tym pontony oraz kajaki pneumatyczne. Możemy także zaproponować bardzo praktyczne pojemniki wodoodporne na rzeczy osobiste.

Czas spływu pontonowego to z reguły 90-120 minut, a poziom trudności jest zawsze dopasowywany do grupy. Wypożyczalnia kajaków pneumatycznych i pontonów udostępnia kaski, pagaje oraz kamizelki ratunkowe (kapoki). Ponadto gwarantujemy opiekę sternika podczas przeprawy Dunajcem , a że długie lata spędziliśmy w Pieninach chętnie udzielimy informacji krajoznawczych o okolicy. Umożliwiamy także filmowanie całego raftingu z wykorzystaniem kamery sportowej. Gwarantujemy naprawdę świetne nagrania, które upamiętnią Waszą wyjątkową przygodę.

Istnieje możliwość zorganizowania spływu pontonowego dla 2-, 3-, 4- i więcej osób. Rafting może być bardzo ciekawą atrakcją w czasie wyjazdu integracyjnego, jak również w czasie urlopu. Świetnym pomysłem po przeprawie rzeką jest zorganizowanie ogniska. Smaczne i pożywne jedzenie z pewnością pomoże w zregenerowaniu sił po spływie Dunajcem. Wszelkie dodatkowe informacje możecie wyczytać na podstronie dedykowanej organizacji wypraw raftingowych.